<
 Каталог файлів | Вход | Регистрация                                                               Вівторок, 16.04.2024, 19:41 Гість  
Категорії розділу
1 клас [2]
2 клас [12]
3 клас [3]
4 клас [7]

Меню сайту

Сертифікат
Для того, щоб отримати сертифікат, який підтвердить публикацію Вашого матеріалу на сайті, заповніть форму на ФОРУМІ

Міні - чат

Мультики
Смотреть бесплатно детские телеканалы

Корисна програма
Отличник

Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Підтримка сайту
Этот сайт защищен «Site Guard» продвижение сайта бесплатно

Подвесной потолок из гипсокартона своими руками: видео инструкция по монтажу, фото.

антивирус для сайтаРезультаты антивирусного сканирования

Якість сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Файли » Календарне планування » 3 клас

"Тварини - частина живої природи"
18.11.2014, 11:19

Відділ освіти і науки Нікопольської міської ради
Комунальний загальноосвітній заклад «Гімназія № 15»

Інтегрований урок
в 3 – Б класі
Природознавство і англійська мова
на тему: « У світі тварин»

Провели:
Ішкова Алла Василівна,
вчитель початкових класів.
Біднина Олена Павлівна,
вчитель англійської мови

м. Нікополь
Інтегрований урок з природознавства і англійської мови.
Урок - телепередача «У світі тварин».
Тема: Тварини - частина живої природи.
Мета: Ознайомити учнів з тваринами як частиною живої природи, їх будовою, способом життя, різноманітністю видів; формувати поняття «дикі та свійські тварини», «травоїдні», «хижі», « всеїдні тварини»; виховувати дбайливе ставлення і любов до тварин.
Хід уроку
І. Організація класу.
Ми посміхаємось сонечку:
-Здравствуй золоте!
Ми посміхаємось дереву:
-Хай воно росте!
Ми посміхаємось друзям:
-Дружба в нас міцна!
Ми посміхаємось до вас любі гості:
І зичимо всім вам добра.
Сьогодні на урок до нас завітали синоптики. Вони повідомлять прогноз погоди на сьогодні.
Speaking about weather
a) Song “What’s the weather like today?”
- Children look through the window and say what season is it now? ( It’s winter)
- What month is it now? (It is February)
- What’s the weather like today?
- Let’s make the weather forecast for this day and song “What‘s the weather?” will help us.
(Children sing song “What’s the weather, what’s the weather like today?”)
b) The weather forecast
- So, what’s the weather like today?
- It’s winter. The weather is fine/bad
(sunny, rainy, snowy, windy…)
- The sun shining/is not shining.
- The wind is blowing/ is not blowing.
- The sky is…
- The weather is cold/wet/hot/cool…
- I like such weather/I don’t like it.

II. Мотивація навчальної діяльності.
1. Відгадування загадок.
а) На подвір'ї ходить птах
І співає по складах (півень).
б) Хоч мала сама на зріст,
Та великий має хвіст,
Пухова руденька шуба,
Із сосни стриба на дуба (білка).
в) По квітучих садах я літаю,
Солодкі дарунки я збираю.(бджола).
2. Бесіда про відгадки.
- Як назвати одним словом півня, білку і бджолу? (тварини)
-До живої чи неживої природи належать тварини?
Отже сьогодні у нас незвичайний урок ми завітаємо з вами в студію телепередачі «У світі тварин». Вас вітають постійні ведучі Олена Павлівна і Алла Василівна.
III. Вивчення нового матеріалу.
1. Бесіда з елементами розповіді про тварин як частину живої природи.
Тварини, як і рослини, - це живі організми.
- Які ознаки властиві живим організмам? (дихають, живляться, ростуть, розмножуються, вмирають.)
- То чому ж живу природу поділили на рослини і тварин?Чим вони відрізняються? (те, як і чим вони живляться - це основна відмінність)
- Як живляться рослини? Де вони беруть собі їжу? (рослини виробляють їжу собі самі. У листках на світлі утворюються необхідні поживні речовини, які вони виробляють собі з води, повітря і грунту).
- А чим живляться тварини? ( Тварини живляться готовою їжею. Поїдають рослин та інших тварин.)
- Чим ще відрізняються рослини від тварин? (Зовнішнім виглядом, будовою тіла. Рослини ростуть протягом усього життя, навіть у сторічного дуба ростуть гілки, листя. Тварини ж ростуть тільки в молодому віці. Тварини на відміну від рослин можуть пересуватися у простору.)
2. Бесіда з використанням презентації «Тварини - живі організми».
Подивіться на малюнок. Яких тварин ви бачите?
З яких органів складається тіло тварини?

Органи тварин

Голова Тулуб Кінцівки Хвіст

Лапи Крила Плавці
А зараз ми помандруємо в царство тварин. Дізнаємось, що тварин різних видів об'єднали в групи. Ознайомитись з істотними ознаками окремих груп тварин, умовами життя, значенням тварин в природі нам допоможуть вчені, які завітали в студію. ( Розповідь вчених супроводжується працею в зошиті на ст44)
3.Зустріч з вченими, що вивчають тварин.
На дошці з'являється асоціативний кущ.
Тварини

Комахи Риби Земноводні Плазуни Птахи Звірі
а) в студію завітав вчений Ентимолог, що займається вивченням комах.(розповідь про комах підручник ст. 134).
б) слово надається Іхтіологу, спеціалісту, що вивчає риб. (розповідь про риб підручник ст. 134-135).
в) слово надається Батрахологу, спеціалісту, що вивчає земноводних. ( розповідь про земноводних п. с. 135).
г) слово надається Герпетологу спеціалісту, що вивчає плазунів.( розповідь про плазунів п. с. 136).
д) слово надається Орнітологу, спеціалісту, що вивчає птахів.(розповідь про птахів п.с .136-137).
є) слово надається Маміологу, спеціалісту, що вивчає звірів, (розповідь про звірів п.с .137-138).
4. Місце життя тварин
1. Залежно від будови тіла, тварини обрали собі місце для життя. Де живуть тварини? (Презентація на англійській мові)
Presentation “The animals of our planet”
- Now let’s watch the presentation where these animals can live.

 The animals which live in water: fish, dolphin, shark, whale, sea-horse, starfish…
 The animals which fly in the sky: fly, butterfly, bee, dragonfly, bat, parrot…
 The animals which live in the forest: hare, fox, squirrel, bear, wolf, hedgehog…
 The animals which live in the desert: camel, lizard, snake, scorpio…
 The animals which live in the hot countries: hippo, monkey, tiger, lion, giraffe, elephant…
Зробіть висновок: Де ж можуть жити тварини?
Життя тварин

Вода Земля Повітря Грунт
Зробіть висновок: Що ж потрібно тваринам для життя.
Потрібно для життя

Повітря Тепло Світло Вода Рослини
Якщо не стане хоча б чогось, від чого залежить життя тварини - вони загинуть.
Фізкультхвилинка на англійській мові.
Relaxation
Clap, clap, clap your hands
Clap your hands together.
Spin, spin, spin around
Spin around together.
Wash, wash, wash your hands
Wash your hands together.
Brush, brush, brush your teeth
Brush your teeth together.
Wink, wink, wink your eyes
Wink your eyes together.
Jump, jump, jump and jump
Jump and jump together.
Dance, dance, dance and dance
Dance and dance together.

Hands up, hands down
Hands on hips
Turn around
Girls sit down! Boys sit down!
5. Живлення тварин.
Подивіться на малюнок, назвіть тварину, і скажіть чим вони живляться? Заєць, колорадський жук, миша,бджола живляться рослинами.
Ластівка, вовк, орел, сонечко живляться іншими тваринами.
Ведмідь, горобець, собака живлять рибою, малиною, зерном, черв'ячками, м'ясом, крупами.
Отже їжа тварин дуже різноманітна. Залежно від того чим вони живляться їх можна поділити на 3 групи.
Їжа

Рослиноїдні Хижі Всеїдні
6.Створення проблемної ситуації. Участь людини у житті тварин.
На дошці розвішані ілюстрації із зображенням диких і свійських тварин.
- На які дві групи можна поділити всіх тварин?
- Як назвати кожну групу?
7.Розповідь про свійських тварин (про собаку, кота, корову).
8.Значення тварин в житті людини.
- Що ж означають тварини в житті людини?Що дають вони людям?
Значення тварин

Друзі Ліки Одяг,взуття Помічники Продукти харчування

IV. Закріплення вивченого матеріалу.
1. Гра «Зоопарк» (на англ. мові)
Game “At the Zoo”
- Children, tell me please where we can see many wild animals.
- Yes, you are right - at the zoo.
At the zoo, at the zoo many animals live at the zoo.
- Let’s try to guess what animals we can see here.
 It is small and bright. It can be green, red, and orange, blue. It can fly. It lives in the forest. You can teach it to repeat some words.
(parrot)

 It is an insect. It is small. It has large bright wings. It flies high in the blue, blue sky.
(butterfly)

 It is a small orange or brown animal. It can jump. It eats nuts and mushrooms. It lives on the trees in the forest.
(squirrel)

 It is a big green animal. It has sharp teeth, a long tail and eats small animals. It swims in the river.
(crocodile)

 It can be small or big. It is grey or black or green. It has 2 teeth and eats small animals: mice, frogs…
(snake)

 It is big and very angry. It lives in the ocean. It has a strong tail, sharp teeth and eats small fish.
(shark)

 It is big and blue. It has a very strong tail, many teeth and likes swimming in the ocean.
(whale)
- What animals we can see at the zoo too?
- Choose the card and name it.
2.Гра «Впізнай тварину»
3. Розгадай кросворд. Робота в парі. ( Додаток А)
4. Гра розподіли тварин за способом харчування. Робота в групі (Додаток Б)
5. Відео «Тварини - рекордсмени».
V. Підсумок
1. Метод незакінченого речення
Ми дізналися...
Ми навчилися...
Ми цінуємо...
2. Моє враження від уроку (діти показують обличчя - картки)
3. Самооцінка
Як я оцінюю свою роботу.( показ карток облич).

Категорія: 3 клас | Додав: ishkov63
Переглядів: 741 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/8
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні - профіль
Гість


Группа:
Гости
Время:19:41

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!

Пошук

Форма входу

Block title
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Живий календар

Календар
Осталось...

Погода

Наша кнопка
 Сходинки до вершин знань

Буду вдячна всім, хто розмістить мою кнопку в себе на сайті!

Початкова школа

«Методичний портал»


Інформатика

«Методичний портал»


Корисні посилання
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Всеукраїнський портал «Початкове навчання»

Інформатик. Все для вчителя

Наші гості
Locations of visitors to this page Flag Counter
Иконка загрузки

Ваши линейки для форумов
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz