<
 Каталог файлів | Вход | Регистрация                                                               Субота, 27.04.2024, 00:52 Гість  
Категорії розділу
Читання [43]
Українська мова [37]
Російська мова [3]
Математика [25]
Природознавство [27]
Образотворче мистецтво [3]
Трудове навчання [4]
Фізична культура [3]
Основи здоров"я [11]
Музика [3]
Я у світі [1]
Англійська мова [2]
Інформатика [1]

Меню сайту

Сертифікат
Для того, щоб отримати сертифікат, який підтвердить публикацію Вашого матеріалу на сайті, заповніть форму на ФОРУМІ

Міні - чат

Мультики
Смотреть бесплатно детские телеканалы

Корисна програма
Отличник

Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Підтримка сайту
Этот сайт защищен «Site Guard» продвижение сайта бесплатно

Подвесной потолок из гипсокартона своими руками: видео инструкция по монтажу, фото.

антивирус для сайтаРезультаты антивирусного сканирования

Якість сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Файли » Конспекти уроків » Математика

Конспект уроку
27.11.2016, 13:53

Тема. Десяткова система числення.Cкладені задачі,які є комбінаціями вивчених типів простих задач на дії різних ступенів.
Мета: формувати поняття десяткової системи числення,класу та розряду числа.Удосконалювати вміння розв’язувати задачі,які є комбінаціями вивчених типів простих задач на дії різних ступенів.Розвивати логічне мислення,оперативність у виконанні завдань.Виховувати уважність,інтерес до математики і навчання.
Обладнання : карта подорожі, індивідуальні картки, план розв’язування
задачі,таблиця класів і розрядів.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Хід уроку:
I. Організація класу.
1.Привітання
Давайте привітаємось,
Давайте посміхнемося,
Давайте в очі глянемо,
І нам тепліше стане.
2. перевірка готовності.
- Перевірте чи все у вас готово до уроку.
II. Актуалізація опорних знань.
1. Фронтальне опитування.
- Сьогодні я вас запрошую в подорож. Але перед тим я перевірю чи готові ви до подорожувати
Ø Щоб дізнатись скільки всього десятків у числі, треба, що зробити? ( відкинути останню цифру справа.)
Ø Які розряди входять в клас тисяч? (сотні тисяч, десятки тисяч, одиниці тисяч).
Ø Які розряди входять в клас одиниць? (одиниці, десятки, сотні).
2. Робота з індивідуальними картками.
- Так сьогодні ми відправимося в плавання по океану математики. Вам потрібно мати так званий квиток, на ньому є кілька завдань вам потрібно розв’язати правильно, а головне швидко їх.
3. Гра «хто швидше?».
- Ось в нас для подорожі є корабель давайте піднімемося на палубу по математичних сходах, де знаходяться рівняння. Давайте швидко їх розв’яжемо і будемо відчалювати.
230+а =345, 342+а=423, 321+а=326
4. Каліграфічна хвилинка.
- В нас всі готові тож всі на борт.
- Давайте, піднімемо якір, але і тут перешкода, приклад давайте його обчислимо. ( 223 х 4)
- Яка відповідь?
- Яке це число?
- Скільки одиниць?
- Скільки десятків всього?
- Скільки сотень всього?
- Скільки тисяч всього?
- Тож відкрийте ваші зошити, запишіть число класна робота, і пропишіть це число; а тепер запишіть сусідів числа 892
5. Математичний диктант.
А) диктовка
- Зменшіть у 100 разів число 52 000.
- Збільшіть у 10 разів число 80 000.
- Зменшіть у 1000 разів число 52 000
- Збільшіть у 100 разів число 1 300.
- Збільшіть у 1000 разів число 400.
Б) перевірка математичного диктанту.
III. Мотивація навчальної діяльності учнів.
1. Елемент нестандартності.
- Ось ми готові вирушити в подорож, але в нас не має карти.
2. Гра «Риболов».
- пропоную вам порибалити, щоб відкрити нашу карту.
- До нас в сітку потрапили рівняння давайте їх обчислимо.
- Х - 4 = 24
- Х : 4 = 24
- Х * 4 = 24
IV. Вивчення нового матеріалу.
1. Робота біля дошки.
- Зараз ми пливемо на острів чисел і ось, вже нас зустрічають числа.
- 304 505
- 6 006
- 502 620
- І345 500
- 4 025
- Який вищий розряд у цьому числі?
- Одиниць яких розрядів немає в числі?
- Скільки в числі всього одиниць 1 класу? 2 класу?
- Скільки в числі сотень? десятків? Тисяч?
2. Натуральні числа поняття.
- Які натуральні числа ви знаєте? ( 1, 2, 3, . . . 9).
- Всі числа групуються по 10 десятків.
- Кожне число має свою назву. Яким би воно, його можна записати за допомогою тільки 10 цифрових знаків – цифр – 1, 2, 3 …..9, 0).
- А щоб було легше записувати і читати числа то в математиці використовують групування по 10:
десть одиниць – десяток
- Десять десятків – сотня
- 10 сотень – тисяча
- 10 тисяч – 100 тисяч.
- Такий спосіб лічби групами по 10 характерний для «Десяткової системи числення».
3. Гра «Нулики».
- Ось ми причалили до острова « Нулів».
- Жителі острова пропонують нам зіграти в гру.
- А перед тим повторимо:
- Що потрібно зробити, щоб помножити на 10, 100, 1000? ( Дописати до нього стільки 0 скільки їх є у 2 множнику.)
- Що потрібно зробити щоб поділити число на 10, 100, 1000? ( Відкинути від числа стільки 0, скільки 0 у дільнику.)
- Відкрийте підручники і виконайте № 377
4. Мозковий штурм.
- Які числа називаються натуральними?
- Чи є найбільше число?
- Що є одиницею першого класу? ( 1 ).
- Як називається 6 розряд?
5. Фізкультхвилинка.
Раз – підняти руки вгору,
Два нагнутися додолу.
Не згинайте діти ноги
Як торкаєтесь підлоги
Три, чотири – прямо встати
Будем знову починати.
V. Закріплення вивченого матеріалу.
1. Фронтальна робота. № 382.
- А ми рушаємо далі адже нас чекає острів «Розумників».
2. Робота над задачею№383
- ( Запис на дошці)
VI. Підсумок уроку.
1. Підсумкова бесіда.
- Ось ми і доплили до останнього острова Знавців математики.
- Тепер ви поправу маєте звання юного математика.
- Що нового ми вивчили на уроці?
- Як називається система чисел? (десяткова)
- Що є в основі системи чисел? ( десяток).
2. Оцінення.
3. Домашнє завдання. № 385, 386.

Категорія: Математика | Додав: lenokpetruk8
Переглядів: 707 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні - профіль
Гість


Группа:
Гости
Время:00:52

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!

Пошук

Форма входу

Block title
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Живий календар

Календар
Осталось...

Погода

Наша кнопка
 Сходинки до вершин знань

Буду вдячна всім, хто розмістить мою кнопку в себе на сайті!

Початкова школа

«Методичний портал»


Інформатика

«Методичний портал»


Корисні посилання
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Всеукраїнський портал «Початкове навчання»

Інформатик. Все для вчителя

Наші гості
Locations of visitors to this page Flag Counter
Иконка загрузки

Ваши линейки для форумов
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz