<
 Каталог файлів | Вход | Регистрация                                                               Середа, 07.12.2016, 11:35 Гість  
Конкурс сайтів
Школьно-Студенческая социальная Сеть! Конкурс образовательных сайтов. Сайты для учителей. Презентации для учителей по всем предметам конкурс сайтов Голосуйте за сайт!

Меню сайту

Категорії розділу
Читання [31]
Українська мова [25]
Російська мова [3]
Математика [23]
Природознавство [19]
Образотворче мистецтво [2]
Трудове навчання [1]
Фізична культура [2]
Основи здоров"я [10]
Музика [0]
Я у світі [1]
Англійська мова [0]

Сертифікат
Для того, щоб отримати сертифікат, який підтвердить публикацію Вашого матеріалу на сайті, заповніть форму на ФОРУМІ

Міні - чат

Мультики
Смотреть бесплатно детские телеканалы

Корисна програма
Отличник

Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 95

Підтримка сайту
Этот сайт защищен «Site Guard» продвижение сайта бесплатно

Подвесной потолок из гипсокартона своими руками: видео инструкция по монтажу, фото.

антивирус для сайтаРезультаты антивирусного сканирования

Якість сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Файли » Конспекти уроків » Українська мова

ПИСЬМО ПАЛИЧКИ З ПЕТЛЕЮ ВГОРІ І ВНИЗУ
21.09.2016, 20:03

Тема уроку: ПИСЬМО ПАЛИЧКИ З ПЕТЛЕЮ ВГОРІ І ВНИЗУ. ПОВТОРЕННЯ ПРАВИЛ ПИСЬМА У ЗОШИТІ. ПИСЬМО РІЗНИХ ЕЛЕМЕНТІВ У РЯДКУ. РОЗФАРБОВУВАННЯ МАЛЮНКІВ. ЗНАХОДЖЕННЯ СИЛУЕТНИХ ПРЕДМЕТІВ. РОЗВИТОК ЗВ’ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ

Мета уроку: вчити учнів писати палички з петлею вгорі та внизу; закріпити вміння писати вивчені елементи, правильно називати їх, ділити слова на склади, визначати наголошений  склад;  розвивати  зв’язне  мовлення  учнів,  фонематичний  слух;  виховувати акуратність.

Хід уроку

I.  ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

II.  АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ

Робота над загадкою

- В синім небі пролітаю,

Швидкість я велику маю,

Два крила, хоча не птах.

Називаюсь я... (літак).

III.  РОЗВИТОК ЗВ’ЯЗНОГО МОВЛЕННЯ

Бесіда за сюжетним малюнком зошита (с. 17, угорі)

— Подивіться на літак, зображений у нашому зошиті.

— Які бувають літаки? (Пасажирські, вантажні, військові.)

— Яку роботу вони виконують?

— Літак — це найшвидший вид транспорту.

— Чи доводилося вам літати на літаку? Поділіться враженнями.

— Назвіть звуки у слові літак.

— Скільки в ньому складів?

— Який склад наголошений?

— Назвіть м’який приголосний звук.

— Складіть речення за поданою схемою.

— З якого боку від літака розташоване сонечко?

— Подивіться на всі предмети, що тут намальовані, і скажіть, де найскладніші петельні елементи. (На сонечку)

— Наведіть ці петлі. Рухайтеся навколо сонечка зліва направо.

IV.  РОБОТА НАД НОВИМ МАТЕРІАЛОМ. РОБОТА В ЗОШИТІ

1.  Робота у першому рядку

— Як називаються елементи у першому рядку?

— Це довга паличка з петлею. Подивіться, як вона пишеться.

— Я  починаю  писати  паличку  трохи  нижче  від  середини  рядка,  веду з нахилом праворуч угору, заокруглюю під верхньою рядковою лінією ліворуч униз.

— «Напишіть»  кілька  паличок  у  повітрі.  Напишіть  їх  у  прописах.  Чергуйте паличку з петлею вгорі і пряму довгу похилу паличку.

Фізкультхвилинка

 

А тепер у нас розминка,

А тепер фізкультхвилинка.

Встали рівно біля парт,

Починаємо наш старт.

Ось зігнули так ручата

Й полетіли, мов качата.

Ніжками затупотіли,

Потім разом всі присіли.

До сонечка потяглися

І у боки так взялися.

Вправо разом нахилились,

Вліво, щоб не помилились.

Руки вниз ми опустили

Й трохи ними потрусили,

Шию трішки розім’яли

І за парти посідали.

А тепер мерщій до справ,

Кожен вченим з нас щоб став.

 

2.  Робота у другому рядку

— Розгляньте завдання у другому рядку. Згадайте, як називається перший елемент. (Це похила паличка.)

— Другий елемент — це довга паличка з петлею внизу. Починаємо писати від  верхньої  рядкової  лінії  пряму  похилу  подовжену  паличку.  Біля  міжрядкової лінії заокруглюємо ліворуч на петлю і перетинаємо подовжену паличку на нижній рядковій лінії.

Пояснюючи  процес  написання,  слід  застерегти  учнів  від  можливих  помилок  (занадто  вузька  чи  широка  петля,  «недотягування»  до  міжрядкової лінії, місце перетину, нахил тощо).

— Виконайте завдання в повітрі. Перевірте, чи готові ви до роботи. Виконайте завдання в рядку.

Пальчикова гімнастика «Багатоніжка»

Кінчики  пальців  обох  рук  спираються  на  поверхню  столу.  Незвичайні п’ятипалі істоти рухаються, почергово перебираючи «ніжками».

 

Дуже багато ніжок

У багатоніжок.

Ніжками перебирають

І від мене утікають.

 

3.  Робота у третьому рядку

— Розгляньте третій рядок. Як називаються елементи у цьому рядку?

— Виконуючи  завдання  у  цьому  рядку,  зверніть  увагу  на  те,  що  пряму останнього елемента (другої пари) не слід дуже відхиляти праворуч, орієнтуйтеся на похилу лінію сітки.

4.  Робота у четвертому рядку

Слід звернути увагу учнів на поєднання, робити його коротеньким, не розтягувати.

5.  Виконання завдання з логічним навантаженням

— Знайдіть  кожному  літакові  його  тінь  (контур,  силует)  і  поєднайте  їх олівцем.  Щоб  легше  було  знаходити  силует,  можна  виділити  певну  частину форми  літака  (хвіст,  крило)  і  за  нею  шукати  силует.  Кілька  літаків  розфарбуйте.

V.  ПІДСУМОК УРОКУ

— Що нового дізналися на сьогоднішньому уроці?

— Сьогодні  ми  провели  останній  урок  добукварного  періоду.  На  наступному уроці ми почнемо вчитися писати букви.

Категорія: Українська мова | Додав: lorochka
Переглядів: 38 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні - профіль
Гість


Группа:
Гости
Время:11:35

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!

Пошук

Форма входу

Живий календар

Календар
Осталось...

Погода

Наша кнопка
 Сходинки до вершин знань

Буду вдячна всім, хто розмістить мою кнопку в себе на сайті!

Початкова школа

«Методичний портал»


Інформатика

«Методичний портал»


Корисні посилання
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Всеукраїнський портал «Початкове навчання»

Інформатик. Все для вчителя

Наші гості
Locations of visitors to this page Flag Counter
Иконка загрузки

Ваши линейки для форумов
Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz