<
 Каталог файлів | Вход | Регистрация                                                               Четвер, 09.05.2024, 02:36 Гість  
Категорії розділу
Українська мова [2]
Математика [9]
Читання [8]
Природознавство [13]

Меню сайту

Сертифікат
Для того, щоб отримати сертифікат, який підтвердить публикацію Вашого матеріалу на сайті, заповніть форму на ФОРУМІ

Міні - чат

Мультики
Смотреть бесплатно детские телеканалы

Корисна програма
Отличник

Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Підтримка сайту
Этот сайт защищен «Site Guard» продвижение сайта бесплатно

Подвесной потолок из гипсокартона своими руками: видео инструкция по монтажу, фото.

антивирус для сайтаРезультаты антивирусного сканирования

Якість сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Файли » Таблиці, схеми » Читання

телепередача в гостях у казки
16.02.2016, 11:32

Тема: Як дівчинка короля перехитрила
(угорська народна казка)
Мета: - ознайомити з угорською народною казкою;
- вдосконалювати техніку свідомого виразного читання;
- розвивати мислення, увагу, пам'ять;
- виховувати любов до художнього слова.

Хід уроку
І. Організаційний момент. Мотивація навчальної діяльності.
Вітаю всіх у tv студії «Казкова вітальня» В ефірі дитяча телепередача « В гостях у казки»
Світ чарівного дитинства
Посміхається казками ,
Пригортає, ніби ненька,
Лагідно руками
І до серця міцно, міцно
Діток притискає,
Всю свою чарівність в душу нам вкладає,
Всі скарби народу віддає у дар,
Щоб мудрим і веселим виростав школяр.
Одже сьогодні у передачі:
• розвиток навичок читання з «Комп'ютерної студії»
• знайомство з казкою в студії «Казкова вітальня»
• цікава інформація в студій «Інформаційна»
• словникова робота в студії «Юних дикторів»
• робота над казкою в студії «Читайлики»
• перевірка уважно в студії «Уважних»
• Інсценізація казки в студії « Акторська»
Якщо ви бажаєте стати справжніми акторами, ведучими потрібно багато читати, орієнтуватися у тексті, чітко й виразно промовляти слова, бо на телебаченню вас не тільки бачать, але не чують.
ІІ. Мовленєва розминка виразності правильності.
- Запрошую в «Комп'ютерну студію»
- Пропоную зробити зарядку для нашого мовного апарату «Щоб ротик був слухняний».
а) читання складової таблиці.
б) розвиток швидкості мовлення. Робота над скоромовкою.
У чотирьох черепах по 4 черепашенята
- Який звук повторюється частіше?
- Як його потрібно вимовляти?
- Промовляння скоромовки:
* тихо, повільно (дощ починається)
* швидко, тихо
*швидко (злива)
*голосно і повільно (припиняється)
- вивчення скоромовки напам'ять.
( з дошки прибирати по одному слову)
ІІІ. опрацювання казки.
1 - Для знайомства з угорською народною казкою «Як дівчинка короля перехрестилася» я запрошую вас в студію «Казкова вітальня»
* прослухайте казку і дайте відповідь на?
- хто головна героїня казки?
а) читання вчителем до слів «якщо виконаєш ось моя рука»
б) читати сильними учнями
в)відповідь на запитання
2 А зараз відправляємся до інформаційної студії і дізнаємось про значення деяких слів.
• куделя - вовна намотана на спеціальний кілок;
• веретено - ручне знаряддя для прядіння; тонка паличка з видовженими загостреними кінчиками йпотовщенням посередині;
• тин - огорожа з лози.
3. Наступна студія «Юних дикторів»
Ми навчимося швидко і безпомилково читати деякі слова.
Читаємо «луною за вчителем»
запрягти лицьового
спряди повивертати
володарю спершу
сторічний завдання
величність глечики

- Прочитати двоскладові слова ;
- трискладові слова;
- з м'якими приголосними .
4. Студія «Читайлики»
а) повторне читання
б) аналіз змісту казки з елементами вибіркового читання.
-Чим прославилась дівчинка?
- До кого дійшла слава про її розум і кмітливість?
-Що наказав зробити король?
- Куди привезли дівчину?
- Яким було перше завдання?
- Якою була відповідь?
- Як відреагував на таку відповідь король?
- Прочитайте 2 завдання короля і відповідь дівчинки?
- Що пообіцяв король, якщо дівчина виконає ще одне завдання?
- Яким було 3 завдання?
- Прочитайте, як дівчина його виконала?
5 Студія «Спортивна»
Студія «Уважних»
В цій студії ми перевіримо наскільки ви були уважними під час читання казки
А) гра «Читає незнайко»
( вчитель читає речення навмисно припускаючись помилок, учнів виправляють)
- Жила була за сімома морями розумна(кмітлива) дівчина
-Є в мене на горищі сто горщиків (глечиків) з дірками
-Друга відповіді також (теж) розумна
Б)Гра «Чи є у творі таке речення?
( учитель читає речення,а учні знаходять у тексті)
-Привезли дівчину до короля ( є)
- Є в мене на горищі куделя (є)
- Король був у захваті від відповіді дівчини (немає)
- Бере король сита в руки – подивитися, що там між ними,а голуб і вилетів (є)
- Побачив король, що дівчина дуже розумна й одружився з нею (немає)
- У королівстві відгуляли пишне весілля (немає)
6 Студія «Акторська»
7 Інсценізація казки.
ІV. Підсумок уроку.
1 Добери риси характеру притаманні дівчинці.
2 Бесіда:
- з якою казкою познайомилися?
- хто автор цієї казки?
- хто головна героїня казки?
- чим прославилась дівчина?
- чому нас вчить ця казка?

Категорія: Читання | Додав: ishkov63
Переглядів: 519 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні - профіль
Гість


Группа:
Гости
Время:02:36

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!

Пошук

Форма входу

Block title
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Живий календар

Календар
Осталось...

Погода

Наша кнопка
 Сходинки до вершин знань

Буду вдячна всім, хто розмістить мою кнопку в себе на сайті!

Початкова школа

«Методичний портал»


Інформатика

«Методичний портал»


Корисні посилання
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Всеукраїнський портал «Початкове навчання»

Інформатик. Все для вчителя

Наші гості
Locations of visitors to this page Flag Counter
Иконка загрузки

Ваши линейки для форумов
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz