<
 Каталог статей | Вход | Регистрация                                                               П`ятниця, 29.03.2024, 12:48 Гість  
Категорії розділу
Мої статті [59]

Меню сайту

Сертифікат
Для того, щоб отримати сертифікат, який підтвердить публикацію Вашого матеріалу на сайті, заповніть форму на ФОРУМІ

Міні - чат

Мультики
Смотреть бесплатно детские телеканалы

Корисна програма
Отличник

Події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Підтримка сайту
Этот сайт защищен «Site Guard» продвижение сайта бесплатно

Подвесной потолок из гипсокартона своими руками: видео инструкция по монтажу, фото.

антивирус для сайтаРезультаты антивирусного сканирования

Якість сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Сьогодні нас відвідали:

Головна » Статті » Мої статті » Мої статті

Урок - подорож з математики ( 1клас)

Тема уроку. Лічба в межах 20. Вправи на засвоєння таблиць додавання і віднімання в межах 10. Вимірювання і побудова відрізків.
Мета. Формувати вміння рахувати в межах 20, вчити учнів креслити відрізки; розвивати навички швидкого обчислення у межах 10, увагу, мислення. Виховувати любов до тварин, інтерес до математики.
Обладнання: презентація, картки для парної роботи.
Хід уроку
I. Організація класу
II. Мотивація навчальної діяльності . Повідомлення теми і мети уроку теми уроку
На уроці математики нас чекає подорож, під час якої ми будемо обчислювати приклади, розв'яжемо задачу, накреслимо відрізок. А от яка подорож , ви дізнаєтесь, коли прочитаєте склади по порядку (Слайд 2)
ська2 Мор1 рож5 до4по3 (Морська подорож)
III. Робота над темою уроку.
1. Відновлення числового ряду.
Щоб відправитись у морську подорож потрібно сісти на корабель, а так як всі кораблі стоять у порту, то ми відправимось саме туди.
Порт — ділянка берега моря, річки або озера, на якій розміщується комплекс будівель та пристроїв для завантаження і розвантаження суден та їх обслуговування. (Слай 3)
Під портом розуміється також приморське портове місто.
Кораблики числа собою закрили , ви числа підкажіть. (Слай 4)
Скільки всього корабликів у порту?
Які числа закрили?
Лічба від 1 до 20 і навпаки.
2. Усний рахунок
На кожному кораблі повинні бути рятівні круги. (Слайд5 - 6)
3. Каліграфічна хвилинка (Слайд 7 - 8)
Подорожуючи потрібно дотримуватись правила, яке зашифровано.
Щоб розшифрувати потрібно знайти зайве слово.
Лі два чи два пра два виль два но, два пи два ши два охай два но.
Яке зайве слово заховалось в правилі? (два)
Скільки разів там воно зустрічалось ? (8)
Якою цифрою позначається число 2 ? (2)
( Написання цифри 2 стільки разів, скільки вона зострічалась у зашифрованому правилі )
4. Розвиток математичних знань.
1) Кругові приклади (Слайд 9 - 11)
Хто перший правильно розв'яже і охайно напише приклади в зошиті, той буде капітаном нашого корабля і буде керувати штурвалом, отримає бінокль.
Штурвал – це колесо або його частина, яке служать для керування рухом літака, корабля.
8 + 2 10 - 5
5 +2 4 + 5
7 - 3 9 - 1
2) Розв’язування задачі (Слайди 12 - 14)
Капітан читає назву острова
Попереду ... ОСТРІВ ЗАДАЧ
А ви знаєте, що у морських водоймах водиться багато різноманітних тварин. Серед них є кумедна істота – морський коник. Він зовсім не схожий на рибу тому, що плаває стоячи. Його тіло вкрите кістяною бронею і голова нагадує морду коника. Але ці істоти – риби.
Ми зараз знаходимось біля острова до якого підпливли морські коники. Про них ми складемо задачу за коротким записом.

Фізкультхвилнка (Слайд 15)
Давайте познайомимось ще з деякими морськими тваринами.
В море всі пірнаємо, (Складають долоні разом, імітують стрибок у воду)
Все детально розглядаємо, (повертаються вліво, вправо)
Ось пливе здоровий КИТ (розводять руки в сторони показуючи величину кита)
Щоб його підняти
Крана треба викликати,
За китом пливла АКУЛА, (Виконують рухи плавця)
Нас вона почула, (прикладають руку до вуха)
На місці покрутилась, і (обертаються навколо себе)
За нами припустилась. (біг на місці)
ВОСЬМИНІГ-тварина дивна,
Має щупалець аж вісім. (показують 8 пальців)
Щупальцями він махає, (витягнути руки вперед і помахати ними)
їжу ними притягає. (по черзі притягнути до грудей ліву ,а потім праву руки)
А ДЕЛЬФІН про дружбу знає,
Вона всіх людей єднає. (потиснути сусідові руку)
3) Парна робота. (Слайд 16 - 17)
Справді, дельфіни добрі істоти і нам варто з ними подружитись.
У вас на парті лежить картка з зображенням дельфіна на зворотному боці записане завдання. Виконайте його. І почитаєте назву наступного острова.
4) Робота з підручником
Ось ми і припливли до останнього острова.
ОСТРІВ СКАРБІВ (Слайд 18)
На цьому острові живе добрий пірат, який охороняє скарб. Він поділиться з вами, коли ви виконаєте його завдання.
Креслення відрізків ( С. 87 з. 5)
IV. Підсумок уроку
Які нові знання ви здобули сьогодні на уроці ?



Джерело: http://1drv.ms/1SpnisL
Категорія: Мої статті | Додав: LOA (28.11.2015) | Автор: Лошак Оксана Анатоліївна E
Переглядів: 697 | Рейтинг: 5.0/10
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Міні - профіль
Гість


Группа:
Гости
Время:12:48

Гость, мы рады вас видеть. Пожалуйста зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!

Пошук

Форма входу

Block title
Курси, вебінари, олімпіади. Портал Всеосвіта.

Живий календар

Календар
Осталось...

Погода

Наша кнопка
 Сходинки до вершин знань

Буду вдячна всім, хто розмістить мою кнопку в себе на сайті!

Початкова школа

«Методичний портал»


Інформатика

«Методичний портал»


Корисні посилання
Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Всеукраїнський портал «Початкове навчання»

Інформатик. Все для вчителя

Наші гості
Locations of visitors to this page Flag Counter
Иконка загрузки

Ваши линейки для форумов
Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz